Darmowa wysyłka od 200 zł

Herbata

Produkty

KWIAT KONOPI to starannie wyselekcjonowane kwiatostany konopi siewnej. Produkt polecany entuzjastom naparów ziołowych, osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie konopnym oraz osobom, które kochają produkty konopne tak samo jak my.

KWIAT KONOPI

KWIAT KONOPI

50 g

29,00 

KWIAT KONOPI to starannie wyselekcjonowane kwiatostany konopi siewnej. Susz cechuje się wspaniałym delikatnym aromatem, który zawdzięcza połączeniu dwóm różnym odmianom konopi siewnej.

WIĘCEJ INFORMACJI

Info

Susz pozyskujemy z kwiatostanu i liści konopi siewnych. Duża zawartość CBD, oraz niska zawartość THC pozwala na bezpieczne rozkoszowanie się herbatką w dowolnym momencie dnia oraz nocy.

W naszej herbatce poza kannabinoidami (w tym CBD) jest zawarta duża ilość różnych składników odżywczych. Stosując KWIAT KONOPI dostarczamy naszemu organizmowi wielu witamin i minerałów na przykład: cynk, fosfor, magnez, sód, żelazo, witaminy z grupy B, witaminę E oraz całą gamę wspomnianych wcześniej kannabinoidów.

 

Do filiżanki sugerujemy wsypanie łyżeczki KWIATU KONOPI ( ok. 1 g) a następnie zalanie go gorącą wodą ( 75-80°C). Po ok. 5 minutach kiedy to uwolnione zostają z konopi wszystkie walory i substancje napar jest gotowy do spożycia. Pozostaje już tylko delektowanie się smakiem KWIATU KONOPI.

Herbata Green Mornings

100% natury i bezpieczeństwa.

Polecamy dodanie do naszego naparu KWIATU KONOPI odrobiny oliwy z oliwek, oleju konopnego lub masła. Śmiało można do niego dodać również kilka kropli olejku CBD. Tym którzy pragną rozkoszować się naturalnym smakiem konopi bez żadnych dodatków z ogromną radością polecamy takie rozwiązanie!

A co do samego tłuszczu dodawanego do naparu wiedzieć warto, że kannabinoidy zawarte w konopi nie rozpuszczają się w wodzie tylko w tłuszczach i dlatego w naszych olejkach CBD stosujemy olej MCT (kokosowy). Warto skorzystać z tej wiedzy także podczas parzenia herbatki!