Darmowa wysyłka od 200 zł

Green Mornings logo

Kosmetyki konopne

Produkty

Kosmetyki konopne  

CosmIQ, to natura i nauka połączone w inteligentnych formułach, które przenoszą pielęgnację ciała w inny wymiar. W składzie kosmetyków, których znajdują się następujące kannabinoidy m.in. CBD, CBG, CBC. Ze względu na swoje składniki, zapewniają skórze dogłębną regenerację oraz nawilżenie. 

Kosmetyki CosmIQ są przebadane laboratoryjnie i aplikacyjnie, dlatego masz pewność, że korzystasz z bezpiecznych produktów.

 

Dlaczego warto wybrać kosmetyki konopne firmy CosmIQ? 

🌿 Produkt wegański   

🇵🇱 Wyprodukowany w Polsce 

🐷 Nie testowany na zwierzętach 

♻️ Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu 

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Info

Skuteczność działania 

 

Bardzo wysoka skuteczność działania, to coś co bezsprzecznie charakteryzuje kosmetyki konopne CosmIQ, zostało to potwierdzone licznymi badanami oraz testami. Idealnie sprawdzają się do skóry wrażliwej, nawilżając ją oraz wzmacniając, co przekłada się bezpośrednio na poprawę wyglądu i kondycji skóry oraz na poprawę ogólnego stanu skóry.

Osoby stosujące kosmetyki konopne CosmIQ, zauważyły znaczą poprawę elastyczności skóry, łagodzenie podrażnień, zmniejszenie zaczerwienienia oraz dużo lepszą regenerację skóry.

Regularne stosowanie kosmetyków konopnych CosmIQ zapobiega pojawianiu się zmarszczek, likwidują przebarwienia skóry oraz wykazują wysoką skuteczność przy działaniu przeciwtrądzikowym. Reasumując, są to kosmetyki o bardzo wysokiej skuteczności działania, które zostały stworzone z myślą o pielęgnacji każdego typu skóry, również skóry wrażliwej.  

kosmetyki konopne