Darmowa wysyłka od 200 zł

Zestawy

Produkty

Zestawy promocyjne na każdą okazję! Tutaj dostaniesz więcej za mniej.

Zestawy nie biorą udziału w promocjach z użyciem kodów rabatowych.

PROMOCJA

Zestaw olejek RELAKS 5% (500 mg) i herbata konopna KWIAT KONOPI

Krople z konopi 5% RELAKS 500mg + Herbata konopna KWIAT KONOPI

10 ml

93,50 

Krople z konopi 5% RELAKS to produkt, przygotowany dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z kroplami z konopi. Niskie stężenie oraz pełnia naturalnych składników gwarantują świetne wprowadzenie do konopnego świata.

PROMOCJA

Zestaw olejek SIELANKA 10% (1000 mg) i herbata konopna KWIAT KONOPI

Krople z konopi 10% SIELANKA 1000mg + Herbata konopna KWIAT KONOPI

10 ml

113,50 

Krople z konopi 10% SIELANKA to specjalna formuła przygotowana dla osób, które do problemów dnia codziennego chcą podchodzić ze spokojniejszą głową.

PROMOCJA

Zestaw olejek HARMONIA 15% (1500 mg) i herbata konopna KWIAT KONOPI

Krople z konopi 15% HARMONIA 1500mg + Herbata konopna KWIAT KONOPI

10 ml

133,50 

Krople z konopi 15% HARMONIA to produkt, który powstał z myślą o osobach poszukujących w swoim życiu harmonii i wewnętrznej równowagi.

PROMOCJA

Zestaw olejek RADOŚĆ 20% (2000 mg) i herbata konopna KWIAT KONOPI

Krople z konopi 20% RADOŚĆ 2000mg + Herbata konopna KWIAT KONOPI

10 ml

184,50 

Krople z konopi 20% RADOŚĆ polecamy osobom, które od kropli z konopi oczekują szybkich i widocznych efektów w krótkim okresie czasu.

PROMOCJA

Zestaw olejek SZCZĘŚCIE 30% (3000 mg) i herbata konopna KWIAT KONOPI

Krople z konopi 30% SZCZĘŚCIE 3000mg + Herbata konopna KWIAT KONOPI

10 ml

213,50 

Krople z konopi 30% SZCZĘŚCIE stworzyliśmy dla tych, którzy już wcześniej mieli styczność z kroplami z konopi i stawiają kolejny krok. Jest to skoncentrowana formuła kropli z konopi, zapewniająca widoczne walory terapeutyczne.

PROMOCJA

BESTSELLER

KWIAT KONOPI klasyczny x 2

KWIAT KONOPI x 2

100 g

49 

KWIAT KONOPI to starannie wyselekcjonowane kwiatostany konopi siewnej. Susz cechuje się wspaniałym delikatnym aromatem, który zawdzięcza połączeniu dwóm różnym odmianom konopi siewnej.

PROMOCJA

BESTSELLER

KWIAT KONOPI klasyczny x 3

Bukiet Konopny

150 g

74 

Bukiet Konopny to zestaw przygotowany z myślą o miłośnikach konopi siewnej i naparów ziołowych. Delikatny i łagodny smak, przyjemny, ziołowy aromat oraz prozdrowotne działanie to czynniki dzięki, którym KWIAT KONOPI jest tak często wybieranym przez Was produktem. Zielony bukiet przygotowany dla miłośników konopnych kwiatów.

PROMOCJA

Konopny Starter

Konopny Starter

(500 mg) 10 ml + (1000 mg) 10 ml

159 

Konopny Starter powstał z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki w świecie konopnym. To idealny wybór dla osób, które gotowe są wprowadzić do swojego życia kilka kropli zmian i to w różnym stężeniu. Olejki RELAKS 5% (500 mg) i SIELANKA 10% (1000 mg) są odpowiednim wyborem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kroplami z konopi.

WIĘCEJ INFORMACJI

Info

Krople z konopi Green Mornings to wyjątkowa gama produktów. Nasze olejki z konopi siewnej wspomagają, wspierają i wpływają na:

  • utrzymywanie się dobrego samopoczucia,
  • wzmożoną koncentrację,
  • pozytywną energię podczas codziennych aktywności

 

Podczas ich tworzenia przyświeca nam cel, by niosły pomoc w codziennych problemach i troskach, takich jak:

  • problemy ze snem
  • codzienny stres
  • łagodzenie bólu
  • regeneracja organizmu po wzmożonym wysiłku
Zestawy Green Mornings

100% natury i bezpieczeństwa.

Niska zawartość THC (poniżej 0,2%) jest gwarancją tego, że uczucia odprężenia i relaksu po zażyciu naszych produktów nie mieszają się z efektem odurzenia, czy otępienia. Gwarantujemy walory pro zdrowotne płynące z naszych buteleczek – to krople z konopi bez efektów niepożądanych i dlatego definiujemy to, co oferujemy jako w pełni bezpieczne.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie

Regularne używanie kropli z konopi jest kluczem do zapewnienia optymalnych efektów terapeutycznych. Dostarczanie 2 razy dziennie kilka kropel, pod język przez 60 sekund zapewnia najlepsze dawkowanie i użytkowanie. Ważnym aspektem, podczas stosowania naturalnych produktów są przede wszystkim nasze odczucia, dlatego dawkowanie kropli z konopi, jest subiektywne.

 

Początkowo proponujemy przyjmowanie sugerowanej ilości podanej na opakowaniu produktu, natomiast jeśli czujemy, że nie jest to odpowiednia dawka możemy ją swobodnie zwiększyć lub zmniejszyć, jeśli istnieje taka potrzeba. Wszystko zgodnie z własnym doświadczeniem i intuicją.