Darmowa wysyłka już od 45 zł !

Green Mornings logo

WIĘCEJ O NAS

dukkar

W 100% naturalna odzież
z lnu i konopi

Mamy przyjemność ogłosić, iż współpracujemy z marką dukkar, produkującą odzież i produkty w 100% z naturalnego lnu oraz konopi. Jest to dla nas wielki zaszczyt i przyjemność, że wspólnie możemy dzielić pasje oraz propagować słuszne idee.

Przeczytaj więcej o dukkar poniżej.

Sukienka dukkar

Marka godna zaufania

Dukkar to polska firma rodzinna stworzona przez kobiety, rozwijana przy męskim wsparciu – w myśl zasady Ying-Yang. Stworzyliśmy ją by dać wszystkim – kobietom, mężczyznom i dzieciom – możliwość otaczania się produktami odzieżowymi z lnu i konopi. Nasze lniane tkaniny zawierają 100 % LNU, a nasze konopne tkaniny zawierają 100% KONOPI. Poza tym nasze lniane materiały zawierają w sobie NATURALNIE WYSTĘPUJĄCY W ROŚLINIE OLEJ LNIANY dlatego doskonale wspomagają i uzdrawiają nasze ciało tylko poprzez ich noszenie!

Chcemy by świat był czysty, przyjazny i żeby ludzie na min żyjący byli życzliwi dla siebie i dla otoczenia. Chcemy aby wszyscy mieli dostęp do naturalnych, organicznych i przyjaznych dla środowiska ubrań i tkanin. Wiemy, że takie podejście zbliży nas do korzeni, a moc zawarta w naszych tkaninach sprawi, że będziemy bliżej natury.

Bliżej natury

Tworzymy produkty przyjazne ludziom i środowisku . Nasze tkaniny, które zawierają w 100% len i konopie są najwyższej jakości i przy właściwej pielęgnacji będą służyły długie lata, a ich noszenie dla ludzkiego ciała jest naturalne i przyjemne.

 

Nosząc je poczujesz się dobrze, lepiej, naturalniej niż zakładając odzież nienaturalną, syntetyczną. Twoje ciało wypełni się zawartą w nich energią natury, harmonii i równowagi . Ubierz się w nasze projekty, a poczujesz po co istnieje dukkar.

Misja dukkar

Pomagamy naszym klientom w utrzymaniu dobrego zdrowia, oraz samopoczucia poprzez dostarczanie organicznej i pozbawionej toksyn odzieży z lnu, konopi i innych organicznych surowców.